LKS Sanoczanka Święte - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • MKS Radymno - Czarni Pawłosiów 0:1
  • Sanoczanka Święte - Delin Munina (B) 3:0
  • Szkło Młyny - Tęcza Janokowice 0:2
  • LKS Manasterz - Iskra Zabłotce 2:1
  • KS Węgierka - Dąb Cetula (B) 0:3
  • KS Szówsko - Wiraż Chłopice 1:3
  • Fredro Surochów - Łęk Ostrów 2:1
  • Hetman Laszki (S) - PRO - 100 Wietlin 4:0

21.08.2016 KS Ksielów-Pełnatycze - Sanoczanka Święte 3-0
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Porażka na własne życzenie.

• autor: danielq142, 2015-10-27 10:25

Motor Grochowce - Sanoczanka Święte 2:1 (0:1)

Bramki:

0:1 41 min. Krystian Kuśnierz asysta Marcin Mucha

1:1 70 min. Jabłoński

2:1 76 min. Hajduk

Sędzia: Paweł Drabik (Jarosław)

Widzów: 100

żółte kartki: ... (MG)  - Mucha , R.Kisielewicz , T.Kisielewicz x2 , G.Karbownik x2 (SŚ)

czerwone kartki: ... 39 min. (MG) - T. Kisielewicz 75 min. , G.Karbownik 90+2 (SŚ)

Skład:

Sanocznka: Jasiejko - R.Kisielewicz , T.Kisielewicz, G.Karbownik , Duczymiński - Kuśnierz (75' Gilarski) , Modny ,  Mucha , K.Karbownik (70' K.Zubrzycki) - Walczyszyn , Kobrzyński

w rezerwie pozostali : M.Goryl , M.Szawiński

nie mogli wystąpić: Paweł Zubrzycki (problemy zdrowotne), Paweł Muszak (przebywa za granicą) , Patryk Białowąs (przebywa za granicą) , Damian Tworzydło (kontuzja) , Irek Kisielewicz (???) , Paweł Chlastawa (sprawy osobiste) , Artur Grendus (kontuzja)

W niedzielne popołudnie wybraliśmy się do Grochowiec na mecz z miejscowym "Motorem". Gospodarze przez wielu uważani za faworyta tego spotkania z racji tego że grali u siebie, że są wyżej w tabeli, że mają w swoich szeregach kilka przemyskich i nie tylko "gwiazd" nie pokazali nic szczególnego. Pierwsza połowa należała do Sanoczanki, stworzyliśmy kilka naprawdę dobrych okazji do strzelenia bramki ale albo zawodziła skuteczność albo dobrze bronił bramkarz Motoru, w 39 min. tuż przed polem karnym faulowany był Kobrzyński a że był sam na sam z bramkarzem obrońca gospodarzy otrzymał czerwoną kartkę, w 41 minucie Marcin Mucha dośrodkowuje z rzutu rożnego a Krisu strzałem głową w długi róg daje Nam prowadzenie. O drugiej połowie moglibyśmy jak najszybciej zapomnieć, wprawdzie w 49 min. mamy okazję do podwyższenia prowadzenia ale Dominik nie czysto trafia w piłkę i ta zamiast do bramki przelatuje obok. W kolejnych minutach Nasza drużyna za bardzo się wycofuje czym wyraźnie pomaga grającym w 10ciu gospodarzom. 70 min. Darek Duczymiński traci piłkę w narożniku boiska przy Naszej bramce a Jurij, Juraj czy jak mu tam dorzuca na głowę Jabłońskiego, a ten uderzeniem w krótki róg doprowadza do remisu, 76 min. stały fragment gra Strzałkowski wrzuca piłkę na długi słupek tam wyskakuje do niej Jabłoński zgrywa głową do wbiegającego Hajduka a taki strzelec jakim jest Hajduk nie marnuje tej okazji i wyprowadza gospodarzy na prowadzenie, chwilę przed ta bramką Tomek wyleciał z boiska z czerwoną kartką (pierwsza żółta nie słusznie pokazana) (mimo kilku próśb napisania kilku zdań na temat sędziego tego spotkania, nie mogę tego zrobić gdyż ponieważ ... lepiej nie) do końca meczu nic ciekawego się nie wydarzyło poza drugą czerwoną kartką tym razem dla Kudłatego , jedynym plusem jest to że żaden z Naszych zawodników nie musi po tym meczu pauzować. Przegrywamy to spotkanie mimo że prowadziliśmy( który to już raz?), mimo że graliśmy w przewadze do pewnego momentu nie potrafimy "dobić" przeciwnika , przegrywamy na własne życzenie.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsorem Klubu jest :

Sanoczanka Święte   KS Węgierka
2024-03-24, 13:00:00

Statystyki przedmeczowe »

Sanoczanka Święte 3:0 Delin Munina (B)
2024-03-17, 13:00:00

oceny zawodników »

MKS Radymno 0:1 Czarni Pawłosiów
Sanoczanka Święte 3:0 Delin Munina (B)
Szkło Młyny 0:2 Tęcza Janokowice
LKS Manasterz 2:1 Iskra Zabłotce
KS Węgierka 0:3 Dąb Cetula (B)