4:4 66 min. Krystian Kuśnierz asysta Krzysiek Gawłowski
4:6 79 min. Damian Kobrzyński asysta Radek Kisielewicz
4:7 86 min. Krzysiek Gawłowski asysta Paweł Modny

żółte kartki: 3x brak nazwisk (PU) - G.Karbownik . Gorczyca , Gawłowski , Modny
Skład Sanoczanka : S.Zubrzycki - Muszak , Serafin , G.Karbownik , T.Kisielewicz (15'Kuśnierz) - Mucha (88' Gembarowski ) , Modny , Gorczyca , Gawłowski (88' P.Zubrzycki ) , R.Kisielewicz - Kobrzyński (81' K.Karbownik )
rezerwa: M.Zubrzycki
zabrakło : Kokot (choroba) , Białowąs (wyjazd za granicę) , Al.Noga (wyjazd za granicę)

Sanoczanka wygrała kolejne spotkanie w rundzie wiosennej , tym razem pokonali Promyk Urzejowice. Ciekawe spotkanie 11 bramek czego chcieć więcej , no może poza troszkę lepszym boiskiem i zdecydowanie lepszą trójką sędziowską , która była najsłabszym elementem tego fajnego widowiska , słabi , mylący się w obie strony popełniający masę błędów , momentami nie czujący w ogóle gry ( w dzisiejszych czasach nie trzeba było być dobrym piłkarzem żeby przyzwoicie gwizdać) nikt nie wymaga od Was nieomylności ale jak już coś robicie postarajcie się robić to dobrze, za przykład mogę podać Pana Leszka Koguta lub Pana Denisa Rokitę( spotkania ligi okręgowej z udziałem Sanoczanki) , u niektórych ciężko dojrzeć plusów a u Nich minusów. Wracając do meczu , rozpoczynamy rewelacyjnie 20 sekunda Mały sam na sam z bramkarzem ale broni , po chwili Riplej z rzutu wolnego marzenie , na 1:1 strzela Mroczka po niefortunnym zagraniu Kudłatego ręką w polu karnym, Seba był blisko obrony ale się nie udało , po kilku minutach zawodnik gospodarzy zagrywa ręką w polu karnym, karny dla nas , podchodzi Marcin Mucha bramkarz broni ale przy dobitce był bez szans, na 3:1 strzela Krisu po świetnej wrzutce Szaka , kiedy wydawało się że już "Ich" mamy , zawodnicy z pomocą sędziego liniowego który przy bramkach na 3:2 i 3:3 nie widział kilku metrowych pozycji spalonych Ziętka i Mroczki , na 4:3 zabrakło lepszej komunikacji i koncentracji , na druga połowę wychodzimy tak jak mieliśmy wyjść z nastawieniem głodnym gry bramek i zwycięstwa , a potwierdzenie mieliśmy przez niemal cała połowę , do remisu doprowadza nie zawodny Krisu, po kilku minutach było już 5:4 , rzut wolny , do piłki podchodzi On, Pan Profesor Paweł Modny i jak pierwsza bramka z wolnego to było marzenie to przy drugiej(nie wiem jak ją nazwać) pająki z okienka "zniknęły" (animalsi pytali o Twój nr tel. chcą Ci zrobić sprawę ;)) , na 6:4 w sytuacji sam na sam strzela Dino , ostatnią bramkę strzelił Mały , uderzenie przy samym słupku bramkarz mógł tylko popatrzeć, mimo że Nasza drużyna strzeliła w tym meczu 7 goli mogło ich być jeszcze kilka zdecydowanie kilka ale dobrze że te wpadły . Brawo Panowie za walkę, kolejne trzy punkty na Naszym koncie .