Sanoczanka Święte - Płomień Morawsko 3:1 (1:0)
1:0 38 min. Krzysztof Gawłowski (zamieszanie pod bramkowe)
2:0 68 min. Krzysztof Gawłowski asysta Marcin Mucha

2:1 79 min. Kamil Pilch rzut wolny (rykoszet)
3:1 81 min. Marcin Mucha asysta Krzysztof Gawłowski

Sędzia: Lesław Kogut na liniach : Piotr Grodecki , Michał Kazimir (Przemyśl)

Żółte kartki: T.Kisielewicz , K.Karbownik (SŚ) - P.Kuziemko , R.Gil (PM)

Skład Sanoczanka: Kokot - Muszak , T.Kisielewicz (64' R.Kisielewicz) , G.Karbownik , K.Karbownik - Gorczyca , Kuśnierz , Modny , Mucha (C) (86' M.Zubrzycki), Gawłowski - Kobrzyński (85' Walczyszyn)
Rezerwa: R.Kisielewicz , M.Zubrzycki . Walczyszyn
Zabrakło: Białowąs (przebywa za granicą) , Al.Noga (przebywa za granicą) , Serafin (sprawy osobiste) , P.Zubrzycki (???) , Gembarowski (przebywa za granicą) , Kiełbowicz (sprawy osobiste)

W niedzielne słoneczne i duszne popołudnie Sanoczanka podejmowała na swoim stadionie Płomień Morawsko . Drużyna Gości bardzo dobrze Nam znana , czy to jeszcze z A-klasy czy już z ligi okręgowej , drużyna która ostatnio jakoś nam nie leżała i pełni nadzieji i motywacji żeby wreszcie to zmienić przystąpiliśmy do tego spotkania. W pierwszych minutach to goście próbowali nas zaskoczyć ale z ich ofensywnych wypadów nic nie wynikało, po kilku minutach kiedy daliśmy gościom się wyszumieć , zaczęliśmy coraz śmielej atakować ale albo brakowało kropki nad i albo sędzia podnosił chorągiewkę czy słusznie czy nie , nie mi to oceniać , w 36 minucie w zamieszaniu pod bramowym do piłki doszedł Mały i plasowanym strzałem przy słupku wyprowadza Nas na prowadzenie , tak kończy się pierwsza połowa , na początku drugiej Płomień zaatakował , chciał szybko doprowadzić do wyrównania ale Mati nie dał się zaskoczyć , My za to mieliśmy kilka naprawdę dobrych okazji czy to Mały czy Dino ale albo bramkarz dobrze bronił albo Nasze armaty strzelały obok , aż nadeszła 68 min. lewą stroną przedarł się Marcin podał do Małego a ten bez zastanowienia strzelił i mamy 2:0 , Trener Gości robił zmiany , Jego zawodnicy akcje ale do pewnego czasu nic z nich nie wynikało , aż do 79 minuty kiedy to Kamil Pilch po strzale z rzutu wolnego zmienia wynik na 2:1 , duże znaczenie przy tym strzale miał rykoszet który zmylił bezradnego w tym wypadku Mateusza , Sanoczanka nie zamierzała narażać się na nerwową końcówkę i już po chwili strzelamy na 3:1 , Mały prostopadle do Marcina a ten sprytnym strzałem po krótkim rogu przy zaskoczonym bramkarzu umieszcza piłkę w siatce . Takim wynikiem zakończyło się to emocjonujące , stojące na wysokim poziomie spotkanie , i wreszcie po kilku niepowodzeniach w poprzednich meczach odnosimy ważne , i przede wszystkim zasłużone zwycięstwo nad Płomieniem Morawsko. Brawo Panowie!! Sanoczanka wraca na właściwe tory.